SXT Monster EEC izpolnjuje vse pogoje, potrebne za uporabo na cesti. Ima Certifikat skladnosti (CoC), zato ga lahko registrirate in uporabljate v prometu po vsej EU.
SXT Monster EEC ima vgrajen brezkrtačni motor, ki proizvede 250 W največje moči in prek verige prenaša energijo na zadnje kolo. Njegova izjemno močna konstrukcija preprečuje deformacije, do katerih bi lahko prišlo med terensko vožnjo, in povečuje stabilnost.
SXT Monster EEC ima visoko nosilnost, do 134 kg, razdalja med kolesi in tlemi pa preprečuje, da bi se zataknil za ovire.
Kljub svoji naravi za brezpotja je SXT Monster EEC zelo udoben na cestah, celo na dolgih poteh, zahvaljujoč odličnemu vzmetnemu sistemu, udobnemu sedežu in velikim napihljivim kolesom.
Za obročno plačilo dodajte izdelek v košarico, nadaljujte na blagajno in izberite možnost plačila na obroke.
Prednost litijevih baterij pred običajnimi svinčenimi baterijami je v teži in zmogljivosti. Litijeve baterije 20Ah / 30Ah so veliko lažje in ponujajo veliko večji doseg kot težje svinčene baterije 12Ah.
Vožnja bi morala izbrati pravo baterijo predvsem glede na doseg in življenjsko dobo. Na voljo imamo tri različice.
48V 12AH
Svinčena kislina (svinčena baterija) z dosegom do 30 km, čas polnjenja je med 6 in 8 urami;
250 polnjenj x 30 km = 7.500 km skozi celoten življenjski cikel baterije.
48V 20AH
LiFePo litij-ionska baterija z dosegom do 40 km, čas polnjenja je med 8 in 10 urami;
1.200 polnjenj x 40 km = 48.000 km skozi celoten življenjski cikel baterije.
48V 30AH
Li-Ion litij-ionska baterija z dosegom do 50 km, hitro polnjenje pa traja med 5 in 6 urami, zahvaljujoč hitremu 5A polnilniku, ki je priložen.
1.500 polnjenj x 50 km = 75.000 km skozi celoten življenjski cikel baterije.
Hitrost vozila SXT Monster EEC je elektronsko omejena na 25 km/h, njegova nazivna ali neto moč pa je manjša od 4 KW.
Glavna razlika od njegove 250 W veliki brat so certificirane luči, smerniki, sirena in nosilec registrske tablice ter večnamenski, barvni zaslon LCD, ki ga je mogoče prebrati tudi pri močni svetlobi.
Zaradi EEC certifikacije so bile zavore na obeh osi na SXT Monster EEC spremenjene in izboljšane. Poleg tega je nameščen ključavnica za krmilo, da se prepreči potiskanje in krajo skiroja.
Krmilo je podobno tistim na gorskih kolesih. Ima optimizirano širino in je zelo stabilno. Velik LCD zaslon v sredini krmila prikazuje hitrost, dnevne, skupne kilometre in druge uporabne podatke.
Kakovosten sedež je ergonomično oblikovan in ponuja udobje tudi pri daljših vožnjah. Tako kot sedež je tudi krmilo nastavljivo po višini. Sedež se lahko tudi odstrani. Površina za stojanje, pod katero se nahajata baterija in krmilna enota, je izdelana iz lesa.
– LED osvetlitev in smerniki
– Nosilnost: 134 kg
– Stranski nosilec / noga
– Levi in desni ogledali
– Zaščita verige
– Hupa
– Jekleni okvir
– Nastavljiva višina sedeža
– Nastavljiva višina krmila
– Sprednja in zadnja disk zavora
– Sprednji in zadnji blatniki
– LED indikator stanja napolnjenosti baterije
| Dovoljeno v cestnem prometu | da, v EU |
| Maks. doseg (pri 22 °C z obremenitvijo 70 kg) | 30 km (12 Ah), 40 km (20 Ah) ali 50 km (30 Ah) |
| Maksimalna hitrost | elektronsko omejena na 25 km/h |
| Največja moč motorja | 250 W |
| Pogon | zadaj |
| Motor | Brezkrtačni motor, veriga |
| Tip baterije | Svinčeva kislina / litij LiFePo4 / litij Li-Ion |
| Kapaciteta baterije | 12/20/30 Ah / 576/960/1440 Wh |
| Napetost | 48 V |
| Čas polnjenja | 8h (12 Ah) / 10h (20 Ah) / 6h (30 Ah) |
| Nosilnost | 134 kg |
| Dolžina, širina, višina (DŠV) | 135 x 64 x 99 cm |
| Dolžina, širina, višina (zložen) | 135 x 35 x 57 cm |
| Teža (z baterijo) | 51,61 (30 Ah) / 52,23 (20 Ah) / 60,00 (12 Ah) kg |
| Pospeševanje | vrtljiva ročka |
| Zavore | Mehanska disk zavora spredaj in zadaj |
| Osvetlitev | LED sprednje in zadnje luči + smerniki |
| Blatniki | da, spredaj in zadaj |
| Ogledala | da |
| Vzmetenje | da, spredaj in zadaj |
| Pnevmatike | Qingda 145 / 70-6, Premer: 36,5 cm / 14,4 palca |
| Material okvirja | jeklo |
| Višina krmila | 93 - 99 cm |
| Višina sedeža | 80 - 87 cm |
| Oddaljenost od tal | 16 cm |
| Medosna razdalja | 102 cm |
| Zložljiv | da |
| Ključavnica za krmilo | da |
| Nosilec registrske tablice | da |
| Hupa | da |
| Stranski stojalo | da |
| Kaj je v kompletu | električni skiro, sedež, EEC certifikat, navodila za uporabo, polnilec, komplet orodja |
| Garancija | 2 leti |
| Garancija baterije | 1 leto na baterijo, 6 mesecev na kapaciteto baterije |
Odstranitev hitrostne omejitve pomeni, da izdelek ni več v skladu z Zakonom o pravilih cestnega prometa in se ne sme uporabljati v cestnem prometu, temveč izključno na zasebnih površinah.
Zaradi takšnega posega v napravo uporabnik v času veljavnosti garancije in odgovornosti prodajalca za skladnost blaga izgubi pravice, določene z Zakonom o varstvu potrošnikov (ZVPot-1).
Na electrotraveller.com ponujamo brezplačno dostavo za vse naročila nad 500 €. Naši izdelki bodo dostavljeni na vaš naslov v 1 do 5 delovnih dneh po prejemu plačila.
Ponujamo tudi možnost prednaročila za nekatere izdelke. Ocenjeni datum, ko bo izdelek na voljo za pošiljanje, je označen za te izdelke. Vendar se datum lahko spremeni, odvisno od distributerja.
V primeru, da imajo nekateri izdelki daljši čas dostave, bodo ponovno na voljo, vendar je datum dostave neznan.
Za več informacij in naročila nas lahko kontaktirate preko telefona +386 40 654 339 ali preko elektronske pošte na info@electrotraveller.com.
ELECTROTRAVELLER ponuja dobavo rezervnih delov za vse električne skiroje v svoji ponudbi.
Rezervne dele pošiljamo hitro, v 2 do 5 dneh. Za povpraševanje nas kontaktirajte na info@electrotraveller.com ali pokličite +386 40 654 339.
Za naročilo rezervnih delov izpolnite ta obrazec.
Za uveljavljanje garancijskega servisa izpolnite obrazec na spletnem mestu garancijski zahtevek.
Obdržite originalno embalažo, da zagotovite varen prevoz vašega skiroja v našo delavnico in zmanjšate tveganje za poškodbe.
Ponujamo širok spekter storitev, vključno z garancijskimi in izven garancijskimi popravili. Naša storitev zagotavlja brezskrbno in varno delovanje vašega električnega skiroja v skladu z garancijskimi pogoji. Poleg garancijskih popravkov ponujamo tudi vse druge popravke, nadgradnje ter zamenjavo gum in drugih rezervnih delov.
Ker se zavedamo vrednosti vašega časa, vam želimo zagotoviti najhitrejšo možno rešitev težav. Večino manjših težav rešimo med obiskom servisa.
Poleg servisov ponujamo tudi širok spekter rezervnih in nadomestnih delov za vaš električni skiro. V naši spletni trgovini lahko najdete vse, od baterij in motorjev do zavor, gum in zračnic. Če potrebujete pomoč pri izbiri pravega dela za vaš električni skiro, nas pokličite (+386 40 654 339) ali nam pošljite e-pošto na info@electrotraveller.com.
ELECTROTRAVELLER ponuja 1 leto garancije na vse modele električnih skirojev, z možnostjo podaljšanja garancije za dodatno leto za 150 €.
Poudarki garancije:
Če niste popolnoma zadovoljni z izdelkom, ponujamo garancijo za vračilo v 14 dneh.
Pogoji za vračilo:
Če ste podjetje s sedežem v EU (zunaj naše države registracije), lahko pri nakupu vnesete veljavno številko DDV in izkoristite nakup brez DDV (obrnjena davčna obveznost).Vaša številka DDV bo samodejno potrjena med postopkom naročanja.
Če želite pred oddajo naročila prejeti predračun, nas kontaktirajte na info@electrotraveller.com.