Kaabo Wolf KING GT PRO je največ, kar lahko dobite v njegovi delavnici. Večji, boljši, močnejši. V vseh pogledih predstavlja vrhunec električnih skirojev in vam ponuja kraljevsko izkušnjo. Glede na svoje potrebe izberite pnevmatike in adrenalinska vožnja se lahko začne. S pnevmatikami za vse terene lahko obvladate vse površine in naklone do 50° (119 %), medtem ko lahko s cestnimi pnevmatikami dosežete hitrosti do 25 km/h.
Ta model je opremljen z veliko, 35 Ah 72 V baterijo s celicami LG/Samsung, ki je dovolj zmogljiva, da boste lahko prevozili do 180 km z enim polnjenjem.
Kaabo Wolf KING GT PRO se od Kaabo Wolf KING GT PRO+ razlikuje v zaslonu in krmilniku. Zaslon tipa TFT je sredinsko poravnan, vgrajen pa je Sine Wave krmilnik.
Kaabo je eno izmed vodilnih imen med električni skiroji. Podjetje je bilo ustanovljeno leta 2013 in temelji na lastnem načrtovanju in proizvodnji. Znamka združuje vrhunske raziskovalce s celega sveta, ki stojijo za številnimi inovacijami, testiranji in patenti. Kaabo je vzpostavil visoka merila pri proizvodnji kakovostnih električnih skirojev in si s tem pridobil zaupanje uporabnikov že v več kot tridesetih državah sveta.
Kaabo Wolf KING GT PRO izpostavljene lastnosti:
4.199,00€
Ni na zalogi
Za obročno plačilo dodajte izdelek v košarico, nadaljujte na blagajno in izberite možnost plačila na obroke.
Ni na zalogi
Kaabo Wolf KING GT PRO brez težav premaguje tudi strmejše klančine, do 50° (119 %). To zagotavljata dva motorja z močjo 250 W, ki proizvajata 250 W največje moči. Ta model dosega hitrosti do 25 km/h (omejeno na 25 km/h). Do 25 km/h pospeši v štirih sekundah.
Kaabo Wolf KING GT PRO vam nudi do 180 kilometrov vožnje z enim polnjenjem. To omogoča kvalitetna baterija z napetostjo 72 V in kapaciteto 35 Ah. Baterija je sestavljena iz LG/Samsung celic.
Kaabo Wolf KING GT PRO je opremljen s hidravličnimi zavorami ZOOM. Diska imata premer 160 mm in debeline 3 mm, kar zagotavlja dolgo življenjsko dobo kljub velikim obremenitvam. Zavori imata tudi sistem proti blokiranju koles eABS.
Kaabo Wolf KING GT PRO ima, glede na predhodnika, podaljšan krmilni drog. Drog v obliki vilice na sebi nosi dve hidravlični vzmeti. Na zadnjem delu pa je nameščen vzmetni blažilnik v obliki črke C.
Kaabo Wolf KING GT PRO vas bo zapeljal na 11 palčnih napihljivih pnevmatikah. Sami izberite tip pnevmatike, izbirate pa lahko med cestnimi in All terrain pnevmatikami.
Ta model je primeren za vožnjo tudi pri zmanjšani svetlobi saj ima na sprednjem delu namešča dva velika žarometa, ki poskrbita, da bo vaša pot vedno dobro osvetljena. Kaabo Wolf KING GT PRO je opremljen tudi s smerniki in stransko, ambientalno osvetlitvijo.
| Doseg | do 180 km |
| Maksimalna hitrost | 25 km/h (omejeno na 25 km/h) |
| Moč motorja | 250 W, 2x 250 W |
| Največja moč motorja | 250 W, 2x 250 W |
| Največji naklon vzpenjanja | 50° / 119 % |
| Tip pogona | brezkrtačni motor |
| Pogon | sprednji in zadnji |
| Kapaciteta baterije | 35 Ah (LG/Samsung celice) |
| Delovna napetost | 72 V |
| Čas polnjenja | 11 ur |
| Nosilnost | 150 kg |
| Dolžina, širina, višina | 126 x 75 x 130 cm |
| Zloženo - dolžina, širina, višina | 155,3 x 27 x 47 cm |
| Teža (z baterijo) | 52 kg |
| Pospeševanje | Ročica za prst (kazalec) |
| Načini vožnje | tri stopnje hitrosti |
| Velikost koles | 11 palčna |
| Pnevmatike | pnevmatska spredaj in zadaj |
| Zavore | ZOOM hidravlične, disk (3 mm*160 mm) spredaj in zadaj + eABS |
| Material ogrodja | aluminij |
| Zložljiv | da |
| Vzmetenje | da, hidravlično spredaj in C vzmet zadaj |
| LCD Zaslon | sredinsko nameščen TFT zaslon |
| Osvetlitev | LED, 2 spredaj in 2 zadaj + ambientalna |
| Ambientalna osvetlitev | da, stranici stojišča |
| Stransko stojalo / noga | da |
| Blatniki | da |
| Hupa | da |
| Tempomat | da |
| Zaščita proti vodi | IPx5 |
| Garancija | 1 leto |
Odstranitev hitrostne omejitve pomeni, da izdelek ni več v skladu z Zakonom o pravilih cestnega prometa in se ne sme uporabljati v cestnem prometu, temveč izključno na zasebnih površinah.
Zaradi takšnega posega v napravo uporabnik v času veljavnosti garancije in odgovornosti prodajalca za skladnost blaga izgubi pravice, določene z Zakonom o varstvu potrošnikov (ZVPot-1).
Na electrotraveller.com ponujamo brezplačno dostavo za vse naročila nad 500 €. Naši izdelki bodo dostavljeni na vaš naslov v 1 do 5 delovnih dneh po prejemu plačila.
Ponujamo tudi možnost prednaročila za nekatere izdelke. Ocenjeni datum, ko bo izdelek na voljo za pošiljanje, je označen za te izdelke. Vendar se datum lahko spremeni, odvisno od distributerja.
V primeru, da imajo nekateri izdelki daljši čas dostave, bodo ponovno na voljo, vendar je datum dostave neznan.
Za več informacij in naročila nas lahko kontaktirate preko telefona +386 40 654 339 ali preko elektronske pošte na info@electrotraveller.com.
ELECTROTRAVELLER ponuja dobavo rezervnih delov za vse električne skiroje v svoji ponudbi.
Rezervne dele pošiljamo hitro, v 2 do 5 dneh. Za povpraševanje nas kontaktirajte na info@electrotraveller.com ali pokličite +386 40 654 339.
Za naročilo rezervnih delov izpolnite ta obrazec.
Za uveljavljanje garancijskega servisa izpolnite obrazec na spletnem mestu garancijski zahtevek.
Obdržite originalno embalažo, da zagotovite varen prevoz vašega skiroja v našo delavnico in zmanjšate tveganje za poškodbe.
Ponujamo širok spekter storitev, vključno z garancijskimi in izven garancijskimi popravili. Naša storitev zagotavlja brezskrbno in varno delovanje vašega električnega skiroja v skladu z garancijskimi pogoji. Poleg garancijskih popravkov ponujamo tudi vse druge popravke, nadgradnje ter zamenjavo gum in drugih rezervnih delov.
Ker se zavedamo vrednosti vašega časa, vam želimo zagotoviti najhitrejšo možno rešitev težav. Večino manjših težav rešimo med obiskom servisa.
Poleg servisov ponujamo tudi širok spekter rezervnih in nadomestnih delov za vaš električni skiro. V naši spletni trgovini lahko najdete vse, od baterij in motorjev do zavor, gum in zračnic. Če potrebujete pomoč pri izbiri pravega dela za vaš električni skiro, nas pokličite (+386 40 654 339) ali nam pošljite e-pošto na info@electrotraveller.com.
ELECTROTRAVELLER ponuja 1 leto garancije na vse modele električnih skirojev, z možnostjo podaljšanja garancije za dodatno leto za 150 €.
Poudarki garancije:
Če niste popolnoma zadovoljni z izdelkom, ponujamo garancijo za vračilo v 14 dneh.
Pogoji za vračilo:
Če ste podjetje s sedežem v EU (zunaj naše države registracije), lahko pri nakupu vnesete veljavno številko DDV in izkoristite nakup brez DDV (obrnjena davčna obveznost).Vaša številka DDV bo samodejno potrjena med postopkom naročanja.
Če želite pred oddajo naročila prejeti predračun, nas kontaktirajte na info@electrotraveller.com.