Joyor S10-S, een elektrische step die zeker de aandacht zal trekken en een onvergetelijke indruk zal achterlaten. De sportief ontworpen elektrische step Joyor S10-S is ideaal voor liefhebbers van snelheid en avontuur die op zoek zijn naar een eenvoudige manier van vervoer.
Het S10-S model biedt je uitzonderlijke eigenschappen, heeft geavanceerde functies en vertegenwoordigt een nieuw niveau van tevredenheid voor de gebruiker. Nauwkeurig uitgewerkte lijnen, verfijnde details en een wilde look zijn kenmerken die een magneet zullen zijn voor de ogen van voorbijgangers. Het is tijd voor iets nieuws, iets gewaagds, iets extreems.
Joyor S10-S is uitgerust met twee motoren die samen zorgen voor een ongelooflijke 3600 W aan maximaal vermogen. Hierdoor kan hij snelheden bereiken tot 60 km/u, maar blijft hij toch veilig begrensd op 25 km/u. Dankzij de grote banden en de uitzonderlijke swingarmvering is de scooter comfortabel te rijden op alle terreinen.
Joyor S10-S uitgelichte functies:
1.199,00€ Oorspronkelijke prijs was: 1.199,00€.999,00€Huidige prijs is: 999,00€.
Op voorraad
Op voorraad
Joyor S10-S wordt aangedreven door twee 1000 W motoren (totaal 2000 W) voor en achter, die samen 3600 W aan maximaal vermogen bieden, waardoor de rijder uitzonderlijke kracht en snelle acceleratie krijgt. De Joyor S10-S haalt snelheden tot 60 km/u en overwint hellingen tot 20° (36 %).De accu is gemaakt van hoogwaardige accucellen en heeft 6 veiligheidssystemen tegen uitval. Met een capaciteit van 18 Ah 60 V is een actieradius tot 70 kilometer met één keer opladen mogelijk.
Joyor S10-S biedt je uitzonderlijk vermogen, comfort en geavanceerde functies. Hij zal zeker indruk maken op iedereen die snel wil accelereren en hoge snelheden wil halen.
Joyor S10-S is gemaakt van hoogwaardig luchtvaartaluminium, wat zorgt voor duurzaamheid en duurzaamheid van het frame, ondanks het lage gewicht. S10-S is een van de lichtste elektrische steps in zijn categorie, want hij weegt slechts 27,1 kg. Dankzij het lichtgewicht ontwerp is hij gemakkelijk mee te nemen en op te bergen, terwijl hij ook op langere afstanden comfortabel rijdt.
Voor eenvoudig gebruik is de Joyor S10-S uitgerust met een modern en kleurrijk LCD-scherm dat de snelheid, de resterende actieradius en andere belangrijke rijgegevens weergeeft. Het scherm is in het midden van het stuur gemonteerd, zodat alle parameters eenvoudig kunnen worden gecontroleerd.
Maak je geen zorgen over slecht weer of stoffige wegen, want de elektrische step Joyor S10-S is beschermd tegen stof en water volgens de IP54 standaard, waardoor je zorgeloos kunt rijden in verschillende omstandigheden.
Tot de topfuncties van de Joyor S10-S behoren hydraulische ZOOM remmen, die zorgen voor veilig remmen onder alle omstandigheden. De banden maat 10*3.0(80/65-6 of 255*80) hebben drie keer meer weerstand dan gewone banden, waardoor je zelfs op zwaarder terrein zorgeloos kunt rijden.
Alle modellen in de Joyor S-serie hebben een split velg, waardoor de banden zeer eenvoudig vervangen kunnen worden. De velg kan eenvoudig in twee delen worden gedemonteerd met een paar schroeven. Je hebt geen hendels of speciaal gereedschap nodig om de band te verwisselen.
Aan de voor- en achterkant van de scooter zit een achterbrugvering, die samen met de banden een doorslaggevende combinatie vormt tegen het overbrengen van trillingen.
| Bereik | tot 85 km |
| Maximale snelheid | 60 km/u |
| Motorvermogen | 2000 W (2 x 1000 W, dubbele motor) |
| Maximaal motorvermogen | 3600 W (2 x 1800 W, dubbele motor) |
| Klimvermogen | tot 20° (36%) |
| Type elektromotor | borstelloze motor |
| Aandrijving voor/achter | voor en achter (dubbele motor) |
| Batterijcapaciteit | 18 Ah |
| Bedrijfsspanning | 60 V |
| Tijd om op te laden | 10 - 12 uur |
| Rijmodi | 3 snelheidsniveaus |
| Laadvermogen | 120 kg |
| Lengte, breedte, hoogte | 124,5 x 61 x 123 cm |
| Lengte, breedte, hoogte ingeklapt | 115 x 61 x 52,5 cm |
| Hoogte stuur | instelbaar |
| Gewicht | 27,1 kg |
| Gaspedaal | vingergreep (duim) |
| Wielmaat | 10 inch (25,4 cm) |
| Banden | opblaasbare voor- en achterkant |
| Remmen | ZOOM hydraulische schijfrem voor en achter |
| Spatborden | ja |
| Materiaal frame | ruimte aluminium |
| Bescherming | IP 54 |
| Opvouwbaar | ja |
| Ophanging | dubbele voor- en achterkant |
| Weergave | ja |
| Verlichting | LED voor en achter |
| Cruisecontrol | ja |
| Zijstandaard / voet | ja |
| Garantie | 1 jaar of 2000 km voor batterij |
| Inhoud verpakking | Joyor S10-S, schroeven, oplader, inbussleutel, ringsleutel, gebruiksaanwijzing |
Izreden. Močan in odziven
Bij electrotraveller.com bieden we gratis levering voor alle bestellingen boven de 500 €. Onze producten worden binnen 2 - 5 werkdagen na ontvangst van betaling op uw adres afgeleverd. We leveren in de meeste EU-landen.
Voor bepaalde producten bieden we ook vooruitbestelmogelijkheden. De verwachte datum waarop het product beschikbaar zal zijn voor verzending wordt voor deze artikelen aangegeven. Deze datum kan echter veranderen afhankelijk van de distributeur.
In het geval dat sommige producten een langere levertijd hebben, zullen ze weer beschikbaar zijn, maar de leverdatum is onbekend.
Voor meer informatie en bestellingen kun je telefonisch contact opnemen met onze klantenservice op +386 40 654 339 of per e-mail op info@electrotraveller.com.
ELECTROTRAVELLER biedt een volledige beschikbaarheid van reserveonderdelen voor alle elektrische steps in zijn assortiment.
We verzenden reserveonderdelen snel, binnen 2 tot 5 dagen. Neem voor vragen contact met ons op info@electrotraveller.com of bel +386 40 654 339.
Vul dit formulier in om reserveonderdelen te bestellen.
Als u aanspraak wilt maken op garantieservice, vult u het formulier in op garantieclaimformulier.
Bewaar de originele verpakking om je scooter veilig naar onze werkplaats te vervoeren, zodat de kans op schade minimaal is.
Wij bieden een breed scala aan service, waaronder garantie- en niet-garantie reparaties. Onze service zorgt ervoor dat je elektrische step vlekkeloos en veilig werkt volgens de garantievoorwaarden. Naast garantiereparaties bieden we ook alle andere reparaties, upgrades en de vervanging van banden en andere reserveonderdelen.
Omdat we begrijpen hoeveel waarde je aan je tijd hecht, willen we problemen zo snel mogelijk oplossen. De meeste kleine problemen worden tijdens het servicebezoek opgelost.
Naast service bieden we ook een breed assortiment reserve- en vervangingsonderdelen voor je elektrische step. In onze online winkel vind je alles van accu's en motoren tot remmen en banden en binnenbanden. Als je hulp nodig hebt bij het kiezen van het juiste onderdeel voor je elektrische step, bel ons dan (+386 40 654 339) of stuur een e-mail naar info@electrotraveller.com.
ELECTROTRAVELLER biedt 1 jaar garantie op alle elektrische stepmodellen, met een optie om de garantie met een extra jaar te verlengen voor 150 €.
Garantie Highlights:
Als je niet helemaal tevreden bent met je product, bieden we een retourgarantie van 14 dagen.
Retourvoorwaarden:
Als je een in de EU gevestigd bedrijf bent (buiten ons land van registratie), kun je bij het afrekenen een geldig btw-nummer invoeren om te profiteren van btw-vrijstelling (verlegde btw).
Als u liever een proforma factuur ontvangt voordat u een bestelling plaatst, neem dan contact met ons op via info@electrotraveller.com.