Joyor S8-Z is uitgerust met twee elektromotoren, die de bestuurder uitzonderlijk vermogen en snelle acceleratie geven. Hij rijdt comfortabel op alle terreinen dankzij de grote wielen en de uitzonderlijke swingarmvering voor en achter. Het frame is gemaakt van Aerospace Aluminium, wat zorgt voor een grote duurzaamheid van het frame, ondanks het lage gewicht.
De hoogwaardige accu (48 V 26 Ah) biedt een actieradius tot 90 km per acculading. De actieradius van de Joyor S8-Z is gemeten met één motor "aan", een redelijke rijsnelheid en een bestuurder van 70 kg. Gewicht en hellingen kunnen een grotere invloed hebben op de actieradius.
Joyor S8 - Uitgelichte kenmerken
1.119,00€
Op voorraad
Op voorraad
Een van de belangrijkste voordelen van de Joyor S8-Z zijn de uitzonderlijke prestaties. Er zijn twee borstelloze motoren geïnstalleerd, één in elk wiel. Elke motor produceert 600 W vermogen, waardoor er een gecombineerd vermogen van 1200 W continu vermogen en 2000 W piekvermogen wordt geleverd. Dit vermogen maakt de Joyor S8-Z elektrische step in staat om hellingen tot 20° (36%) te overwinnen en snelheden tot 55 km/h te bereiken.
Met een lange actieradius tot 90 km kun je zorgeloos rijden zonder bang te hoeven zijn dat je energie opraakt. De energie wordt geleverd door een hoogwaardige lithiumaccu met een spanning van 48 V en een capaciteit van 26 Ah. Bovendien is hij uitgerust met zes veiligheidsmechanismen voor een veilig en betrouwbaar gebruik.
De Joyor S8-Z is eenvoudig te gebruiken en heeft een modern, centraal gemonteerd en aantrekkelijk LCD-scherm waarmee je eenvoudig de snelheid, afstand en batterijstatus kunt controleren.
Dit model is uitgerust met hydraulische remmen ZOOM, die zorgen voor uitzonderlijke remkracht en veiligheid tijdens ritten. Joyor S8-Z heeft ook extra stof- en waterbescherming IP54, waardoor het beschermd is tegen verschillende weersomstandigheden en een langere levensduur heeft.
De Joyor S8-Z is uitgerust met 10-inch opblaasbare banden 10*3.0 (80/65-6 of 25580), voor een comfortabele en veilige rit. De banden zijn gemaakt van hoogwaardige materialen die zorgen voor een goede grip op de weg, terwijl ze ook duurzaam en slijtvast zijn. Bovendien zijn de banden geschikt voor verschillende terreinen, zodat gebruikers van hun rit kunnen genieten, waar ze ook naartoe gaan.
Alle modellen in de Joyor S-serie hebben een "gedeelde velg" of gedeelde velg, waardoor de banden uitzonderlijk eenvoudig vervangen kunnen worden. De velg is eenvoudig te scheiden in twee delen met een paar bouten. Er zijn geen hendels of speciaal gereedschap nodig voor het vervangen van de band.
De Joyor S8-Z is ook volledig aanpasbaar aan jouw behoeften. Hij biedt meerdere rijmodi die je eenvoudig kunt aanpassen via het bedieningspaneel. Er is een rijmodus die zorgt voor een hogere snelheid of een grotere efficiëntie van de batterij. Dit alles zorgt voor volledige controle over je rit.
Dit model kan in slechts enkele seconden worden opgevouwen, waardoor het gemakkelijk op te bergen en te vervoeren is naar de gewenste locatie. De Joyor S8-Z is ook extreem duurzaam en gemaakt van kwaliteitsmaterialen, wat zorgt voor een lange levensduur en betrouwbaarheid.
Al deze eigenschappen en functies maken de Joyor S8-Z een van de beste elektrische steps op de markt. Het verfijnde uiterlijk en gedurfde ontwerp zorgen ervoor dat je opvalt en de aandacht trekt waar je ook gaat.
| Bereik | tot 75 - 90 km |
| Maximale snelheid | 55 km/u |
| Motorvermogen | 1200 W (2x 600 W) |
| Maximaal motorvermogen | 2000 W (2x 1000W) |
| Maximale klimhelling | 20 ° (36%) |
| Type aandrijving | borstelloze motor |
| Aandrijving | dubbele motor, voor en achter |
| Batterijcapaciteit | 26 Ah |
| Bedrijfsspanning | 48 V |
| Tijd om op te laden | 12 - 14 uur |
| Rijmodi | 3 snelheidsniveaus |
| Laadvermogen | 120 kg |
| Lengte, breedte, hoogte | 124,5 x 61 x 123 cm |
| Lengte, breedte, hoogte van de gevouwen | 115 x 61 x 52,5 cm |
| Hoogte stuur | flexibel |
| Gewicht | 27,7 kg |
| Versnelling | vingergreep (duim) |
| Wielmaat | 10 inch (25,4 cm) |
| Banden | opblaasbare voor- en achterkant |
| Remmen | ZOOM hydraulische schijfrem, voor en achter |
| Spatbord | ja |
| Materiaal frame | aluminium |
| Bescherming | IP 54 |
| Opvouwbaar | ja |
| Ophanging | ja, voor en achter |
| LCD-scherm | ja |
| Verlichting | LED voor en achter |
| Cruisecontrol | ja |
| Zijstandaard / voet | ja |
| Garantie | 1 jaar of 2000 km per batterij |
| Kit bevat | Joyor S8-Z, schroeven, oplader, inbussleutel, ringsleutel, gebruiksaanwijzing |
Bij electrotraveller.com bieden we gratis levering voor alle bestellingen boven de 500 €. Onze producten worden binnen 2 - 5 werkdagen na ontvangst van betaling op uw adres afgeleverd. We leveren in de meeste EU-landen.
Voor bepaalde producten bieden we ook vooruitbestelmogelijkheden. De verwachte datum waarop het product beschikbaar zal zijn voor verzending wordt voor deze artikelen aangegeven. Deze datum kan echter veranderen afhankelijk van de distributeur.
In het geval dat sommige producten een langere levertijd hebben, zullen ze weer beschikbaar zijn, maar de leverdatum is onbekend.
Voor meer informatie en bestellingen kun je telefonisch contact opnemen met onze klantenservice op +386 40 654 339 of per e-mail op info@electrotraveller.com.
ELECTROTRAVELLER biedt een volledige beschikbaarheid van reserveonderdelen voor alle elektrische steps in zijn assortiment.
We verzenden reserveonderdelen snel, binnen 2 tot 5 dagen. Neem voor vragen contact met ons op info@electrotraveller.com of bel +386 40 654 339.
Vul dit formulier in om reserveonderdelen te bestellen.
Als u aanspraak wilt maken op garantieservice, vult u het formulier in op garantieclaimformulier.
Bewaar de originele verpakking om je scooter veilig naar onze werkplaats te vervoeren, zodat de kans op schade minimaal is.
Wij bieden een breed scala aan service, waaronder garantie- en niet-garantie reparaties. Onze service zorgt ervoor dat je elektrische step vlekkeloos en veilig werkt volgens de garantievoorwaarden. Naast garantiereparaties bieden we ook alle andere reparaties, upgrades en de vervanging van banden en andere reserveonderdelen.
Omdat we begrijpen hoeveel waarde je aan je tijd hecht, willen we problemen zo snel mogelijk oplossen. De meeste kleine problemen worden tijdens het servicebezoek opgelost.
Naast service bieden we ook een breed assortiment reserve- en vervangingsonderdelen voor je elektrische step. In onze online winkel vind je alles van accu's en motoren tot remmen en banden en binnenbanden. Als je hulp nodig hebt bij het kiezen van het juiste onderdeel voor je elektrische step, bel ons dan (+386 40 654 339) of stuur een e-mail naar info@electrotraveller.com.
ELECTROTRAVELLER biedt 1 jaar garantie op alle elektrische stepmodellen, met een optie om de garantie met een extra jaar te verlengen voor 150 €.
Garantie Highlights:
Als je niet helemaal tevreden bent met je product, bieden we een retourgarantie van 14 dagen.
Retourvoorwaarden:
Als je een in de EU gevestigd bedrijf bent (buiten ons land van registratie), kun je bij het afrekenen een geldig btw-nummer invoeren om te profiteren van btw-vrijstelling (verlegde btw).
Als u liever een proforma factuur ontvangt voordat u een bestelling plaatst, neem dan contact met ons op via info@electrotraveller.com.